Род-под Gladiator RP188 — 4-нога підставка для 4 вудилищ з телескопічним регулюванням.
Основні характеристики:
- Матеріал рами: нержавіюча сталь, профільна труба 25x25 та 22x22 мм
- Довжина: регулюється 80–130 см
- Висота: регулюється 38–85 см
- Ширина буз-бара: 71 см
- Комплектація: чохол у комплекті
- Вага: 3.6 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gladiator |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.6 кг |
| Количество удилищ | 4 |
| Максимальная высота | 85 см |
| Максимальная длина | 130 см |
| Минимальная высота | 38 см |
| Минимальная длина | 80 см |
| Особенности | Чехол, Возможна установка электронного сигнализатора, Удилище ставиться горизонтально, Телескопические ножки |
| Тип | Род под |
| Ширина | 71 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 189 ₴









