Коропова розкладачка Ranger Ground Contact Lux — потужне ліжко на 6 ніжках з можливістю використання як крісла.
Основні характеристики:
- Каркас: сталева труба 22–25 мм та алюмінієві ніжки
- Матеріал тканини: PVC 600D
- Розміри в розкладеному вигляді: 29-38 х 210 х 77 см
- Навантаження: до 160 кг
- Особливості: наповнювач матраца 2 см, подушка 4 см, система натягу проти провисання, чохол у комплекті
- Вага: 9.2 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 160 кг |
| Материал каркаса раскладушки | Комбинация алюминиевого сплава и стали |
| Основание спального места раскладушки | ПВХ |
| Тип | Карповая |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Длина | 2100 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Комплектация | |
| Особенности | Регулировка наклона спинки |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | С матрасом|С подушкой|С чехлом |
Информация для заказа
- Цена: 4 889 ₴









