Коропове крісло-ліжко Ranger Carp SL-116 — розкладне крісло-трансформер з приставкою-підніжкою.
Основні характеристики:
- Трансформація у ліжко: загальна довжина до 158 см
- Регулювання спинки: до 165°
- Каркас: сталева труба (22-25 мм) та алюмінієві висувні ніжки
- Матеріал тканини: подвійний Оксфорд 600D з м’яким наповнювачем
- Навантаження: до 140 кг
- Особливості: знімні підлокітники, збільшені п’ятаки на ніжках (8.5 см), чохол у комплекті
- Вага: 7.7 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 140 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 1580 мм |
| Комплектация | С матрасом|С чехлом |
| Материал каркаса раскладушки | Комбинация алюминиевого сплава и стали |
| Основание спального места раскладушки | Оксфорд 600D |
| Особенности | Регулировка наклона спинки|С карманом |
| Тип | Карповая |
| Ширина | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 199 ₴









