Коропове крісло Ranger Wide Carp Lux SL-115 — широке коропове крісло з регульованими ніжками та спинкою.
Основні характеристики:
- Каркас: сталева труба (20-25 мм)
- Матеріал тканини: подвійний Оксфорд 600D з м’яким наповнювачем
- Розміри в розкладеному вигляді: 62 х 87 х 96-102 см
- Розмір сидіння: 56.5 х 54 см
- Навантаження: до 140 кг
- Особливості: збільшені п’ятаки (8.5 см), можливість трансформації у лежак, чохол у комплекті
- Вага: 5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Высота сиденья стула | 435 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 140 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Oxford 600D |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина стула | 620 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 569 ₴









