Зимове покриття для намету Ranger Expert 2 MAN 175 — водонепроникна накидка для додаткової теплоізоляції.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: Нейлон 210D PU
- Водостійкість: 5000 мм водяної колони
- Розміри в розкладеному вигляді: 180 х 305 х 275 см
- Комплектація: 6 кілочків для фіксації
- Вага: 3.5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Особенности палатки/тента | Проклеенные швы |
| Тип изделия | Тент |
| Цвет | Оливковый |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 5000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 180 см |
| Длина | 305 см |
| Ширина | 275 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Нейлон |
Информация для заказа
- Цена: 2 969 ₴









