Складане крісло Ranger Favorite — просторе та зручне туристичне крісло.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: подвійна тканина Оксфорд 600D з поролоном
- Каркас: сталева труба (19-24 мм) з полімерним покриттям
- Розміри в розкладеному вигляді: 93 x 64 x 59 см
- Розмір сидіння: 48 x 43 см
- Навантаження: до 120 кг
- Вага: 4.1 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Высота сиденья стула | 430 мм |
| Глубина стула | 930 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Oxford 600D |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Ширина стула | 640 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 699 ₴









