Термосумка Yodo Lunch 12L — ізотермічна сумка-ланчбокс з двома окремими відсіками.
Основні характеристики:
- Матеріал: Нейлон 600D, ізотермічний наповнювач (6 мм)
- Розміри: 26 х 30 х 21 см
- Об’єм: 12 л (6+6)
- Вага: 0.4 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Нейлон |
| Объем | 12 л |
| Тип | Термосумка |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Высота | 26 см |
| Глубина | 30 см |
| Ширина | 21 см |
Информация для заказа
- Цена: 487 ₴






