Складаний стілець Ranger FS 21124 — легкий розкладний стілець з алюмінієвим каркасом.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: поліестер 600D
- Каркас: алюмінієва труба 22 мм
- Розміри в розкладеному вигляді: 34.5 х 29.5 х 41.5 см
- Розмір сидіння: 29.5 х 29 см
- Навантаження: до 130 кг
- Вага: 0.5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Высота сиденья стула | 345 мм |
| Глубина стула | 295 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 130 кг |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Тип туристической мебели | табурет |
| Ширина стула | 415 мм |
Информация для заказа
- Цена: 449 ₴





