Складаний стілець Ranger Fish Lite N — посилений сталевий стілець із м'яким ущільнювачем сидіння.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: Оксфорд 600D
- Каркас: сталева труба 22 мм
- Розміри в розкладеному вигляді: 38 х 29.5 х 32 см
- Навантаження: до 120 кг
- Вага: 1.65 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Высота сиденья стула | 380 мм |
| Глубина стула | 295 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Oxford 600D |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Тип туристической мебели | табурет |
| Ширина стула | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴





