Термосумка Ranger HB5-S — компактна ізотермічна сумка на 5 літрів.
Основні характеристики:
- Матеріал: Нейлон 600D, ізотермічний наповнювач (6 мм)
- Розміри: 16 х 22 х 19 см
- Об’єм: 5 л
- Особливості: плечовий ремінь, світловідбиваючі елементи
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Нейлон |
| Объем | 5 л |
| Тип | Термосумка |
| Цвет | Зелёный |
| Размеры | |
| Высота | 16 см |
| Глубина | 22 см |
| Ширина | 19 см |
Информация для заказа
- Цена: 357 ₴









