Каремат Ranger Eva (сірий) — зносостійкий килимок-пінка для туризму та спорту.
Основні характеристики:
- Матеріал: XPE Foam (щільність 130 кг/м3)
- Розміри в розкладеному вигляді: 200 х 60 см
- Товщина: 5 мм
- Розміри складеного: 60 х 12 х 12 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 200 см |
| Количество слоев | Однослойные |
| Материал | ЭВА |
| Плотность материала | 130 кг/м3 |
| Тип коврика | Каремат |
| Толщина | 5 мм |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 379 ₴









