Гермомішок Ranger 30 л — водонепроникна сумка з ПВХ покриттям та проклеєними швами.
Основні характеристики:
- Матеріал: поліестер 210Т Diamond Ripstop
- Об’єм: 30 л
- Розміри в розкладеному вигляді: 68 х 30 х 30 см
- Вага: 0.3 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.3 кг |
| Объем | 30 л |
| Особенности мешка | Наружная ручка, Водонепроницаемый, Влагостойкий |
| Тип мешка | Гермомешок |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Высота | 68 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | ПВХ|Полиэстер |
Информация для заказа
- Цена: 384 ₴







