Складаний стілець Ranger Desna N — посилений розкладний стілець зі спинкою.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: Оксфорд 600D
- Каркас: сталева труба 16 мм
- Розміри в розкладеному вигляді: 58.5 х 30 х 38 см
- Навантаження: до 90 кг (до 110 кг на рівній поверхні)
- Вага: 1.4 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Высота сиденья стула | 330 мм |
| Глубина стула | 300 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 90 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Oxford 600D |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Ширина стула | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴






