Складаний стілець Ranger Oril — компактний розкладний стілець.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: Оксфорд 600D
- Каркас: сталева труба 16 мм з полімерним покриттям
- Розміри в розкладеному вигляді: 39 х 29 х 34.5 см
- Розмір сидіння: 29 х 29.5 см
- Навантаження: до 80 кг
- Вага: 1.65 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Высота сиденья стула | 390 мм |
| Глубина стула | 290 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 80 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Oxford 600D |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Тип туристической мебели | табурет |
| Ширина стула | 345 мм |
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴




