Складаний стілець Ranger Oril N — посилений розкладний стілець з ременями під сидінням.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: Оксфорд 600D
- Каркас: сталева труба 16 мм
- Розміри в розкладеному вигляді: 31.5 х 29 х 31.5 см
- Навантаження: до 90 кг (до 110 кг на рівній поверхні)
- Вага: 1.2 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Высота сиденья стула | 315 мм |
| Глубина стула | 290 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 90 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Oxford 600D |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Тип туристической мебели | табурет |
| Ширина стула | 315 мм |
Информация для заказа
- Цена: 279 ₴





