Сидушка туристична Ranger Eva (10 мм) — теплоізоляційний килимок-сидушка.
Основні характеристики:
- Матеріал: XPE Foam (щільність 130 кг/м3)
- Розміри: 30 х 35 см
- Товщина: 10 мм
- Особливості: гумка з карабіном для кріплення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 35 см |
| Количество слоев | Двухслойные |
| Материал | ЭВА |
| Плотность материала | 130 кг/м3 |
| Тип коврика | Cидушка |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Серый, Черный |
Информация для заказа
- Цена: 189 ₴



