Складаний стілець Ranger FS-21123 — легкий сталевий розкладний стілець.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: поліестер 600D
- Каркас: сталева труба 16 мм
- Розміри в розкладеному вигляді: 35 х 27 х 33 см
- Розмір сидіння: 26 х 24 см
- Навантаження: до 90 кг
- Вага: 0.5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Высота сиденья стула | 350 мм |
| Глубина стула | 270 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 90 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Тип туристической мебели | табурет |
| Ширина стула | 330 мм |
Информация для заказа
- Цена: 149 ₴




