Сидушка туристична (сіра) — теплоізоляційне сидіння (15 мм).
Основні характеристики:
- Матеріал: XPE Foam (щільність 33 кг/м3)
- Розміри: 33 х 30 см
- Товщина: 15 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 33 см |
| Количество слоев | Однослойные |
| Материал | ЭВА |
| Плотность материала | 33 кг/м3 |
| Тип коврика | Cидушка |
| Толщина | 15 мм |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 30 см |
Информация для заказа
- Цена: 119 ₴

