
Велосипед AL 29" Leon TN-80 AM Hydraulic lock out HDD рама-17,5" синий с черным 2022
21 440 ₴
- Нет в наличии
- Код: VT_OPS-LN-29-150
+380 (63) 647-00-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Впевнений середній клас гірського велосипеда у лінійці Леон. Практична трансмісія, якісні гальма та гарний накат це все TN-80. Підійде для аматорських прогулянок та тренувань. Модель випускається у трьох розмірах рами, на зріст від 165 до 195 см.
Хардтейл зібраний на алюмінієвій рамі з полірованими швами та внутрішньою проводкою тросів, надаючи витонченого вигляду та невеликої ваги в 15.5 кг. Це набагато менше від сталевих аналогів. Трансмісія оснащена 24-швидкісною трансмісією від Microshift і має великий діапазон передач, переважним для далеких поїздок. Встановлено пружинно-масляну вилку, яка згладить дорожні недоліки. 29” діаметр коліс із втулками на промислових підшипниках порадують накатом, а гідравлічні гальма – чуйністю.
Для більш комфортної їзди є можливість встановлення заднього багажника, фляготримача, насоса та інших аксесуарів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEON |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 29" |
| Конструкция вилки | Пружинно-эластомерная |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Пол | Унисекс |
| Размер рамы | 17.5" |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Ход вилки | 100 мм |
| Цвет | Синий |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка жесткости вилки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cостояние | Новое |
| Втулки | ARC MT-001FA, 32H алюминий, пром, подшипник |
| Тип амортизации | AM Hydraulic lock out |
Информация для заказа
- Цена: 21 440 ₴