
Велосипед AL 28" Dorozhnik SAPPHIRE планет. рама-19" коричневый с багажником зад AI, с крылом St 2022
11 050 ₴
- Нет в наличии
- Код: VT_OPS-D-28-355
+380 (63) 647-00-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Алюмінієвий міський велосипед для жінок та чоловіків зростом 165-185 см.
Кермо і підсідельний штир можна виставити під ваш зріст для комфортної поїздки. Тришвидкісна задня втулка від бренду Фалькон дозволить з легкістю долати невеликі підйоми та розвивати швидкість на рівній ділянці дороги. Швидкості також перемикаються грипшифтами фірми Фалькон 3. Колеса 28 діаметра з подвійним алюмінієвим ободом і покришками фірми Wanda.
У комплекті крила, підніжка, сталевий посилений багажник, який витримає вагу до 25 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dorozhnik |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Диаметр колеса/диска | 28" |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Пол | Унисекс |
| Размер рамы | 19" |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипеда | Городской/дорожный |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Втулки | Планетарная Faclon 3 скорости, |
| Вынос | Алюминий со сталью 60мм |
| Гарантия на оборудование | 18 мес |
| Гарантия на раму | 120 мес |
Информация для заказа
- Цена: 11 050 ₴